Aktualności


Zapytanie o cenę i ofertę - zamknięte 

Szanowni Państwo !

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon z siedzibą we Wrocławiu składamy zapytanie ofertowe na usługę doradczą w zakresie opracowania dokumentacji będącej podstawą do stworzenia oprogramowania B2B automatyzującego procesy współpracy Kancelarii Odszkodowawczej Rubikon z Partnerami w branży odszkodowawczej.

Pliki do pobrania:
Zapytanie o cenę i ofertę - Usługa doradcza
Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego

Zapytanie ofertowe - zamknięte

Szanowni Państwo !

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon z siedzibą we Wrocławiu składamy zapytanie ofertowe na usługę doradczą w zakresie opracowania dokumentacji będącej podstawą do stworzenia oprogramowania B2B automatyzującego procesy współpracy Kancelarii Odszkodowawczej Rubikon z Partnerami w branży odszkodowawczej.

Pliki do pobrania:
Zapytanie ofertowe - Usługa doradcza
Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego

Zmiana siedziby Biura Obsługi Klienta

Szanowni Państwo !

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy z przyjemnością informujemy o zmianie siedziby Biura Obsługi Klienta KOR. Dotychczasowa siedziba BOK przy ulicy Krawieckiej zostaje przeniesiona do Biurowca przy ulicy Oławskiej 9. Jesteśmy przekonani, że przełoży się to dla Państwa na jeszcze bardziej komfortowe załatwianie wszelkich spraw i formalności w naszej Kancelarii. Sugerujemy przed przybyciem skontaktować się z nami, celem umówienia się na konkretną godzinę z odpowiednim ekspertem. Biorąc pod uwagę ilość obsługiwanych spraw, nie chcemy narażać Państwa na niepotrzebne oczekiwanie w kolejce.

Wszystkie numery telefonów i adresy pozostają bez zmian. Jeżeli jakaś korespondencja zostanie nadana na stary adres BOK zostanie automatycznie przekierowana na ulicę Oławską 9.

Jednocześnie informujemy, że w okresie świątecznym 24.12.2013-02.01.2014 biuro KOR pracuje i wszystkie sprawy będą załatwiane i rejestrowane w trybie standardowym. Nie wszyscy pracownicy będą jednak obecni, dlatego proponujemy dzwonić na numer ogólny, gdzie będziecie Państwo przekierowywani do osób pełniących w danym dniu dyżur.

Bieg po zdrowie Ali 06.06.2013

Reprezentacja Kancelarii Odszkodowawczej Rubikon wzięła udział w charytatywnym Biegu Firmowym 2013, który odbył się 18.05.2013 r. we wrocławskim Parku Grabiszyńskim. Drużyny złożone z czwórki zawodników miały za zadanie pokonanie dystansu 16 km (każdy z biegaczy po 4 km). Poza promowaniem aktywności fizycznej bieg miał na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie 4-letniej Ali, która urodziła się z rzadką chorobą genetyczną. Zarówno pogoda jak i kondycja dopisały. Drużyna KOR spośród grona 238 zespołów wywalczyła bardzo dobre 95 miejsce. Świetna atmosfera imprezy, a przede wszystkim szczytny cel sprawiły, że nasi zawodnicy już rozpoczęli przygotowania do kolejnej edycji Biegu Firmowego.

Zadośćuczynienie wypłacone już 3-ciego dnia po zgłoszeniu szkody! 24.05.2013

Po wypadku komunikacyjnym, w którym Pan Piotr doznał urazów ciała, zdecydował się powierzyć prowadzenie swojej sprawy Kancelarii Odszkodowawczej Rubikon. W rezultacie działań Kancelarii zakład ubezpieczeń pierwszą kwotę zadośćuczynienia wypłacił już 3 dnia po zgłoszeniu szkody (kiedy ustawowy, maksymalny termin na ustosunkowanie się do roszczeń wynosi 30 dni!). Od momentu otrzymania akt sprawy przez Kancelarię Rubikon do wypłaty zadośćuczynienia minęło tylko 7 dni!

Pierwsze takie Biuro w Polsce! 30.04.2013

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że oddajemy do Państwa dyspozycji Biuro Obsługi Klienta oraz Punkt Rekrutacyjny w centrum Wrocławia. Zapraszamy do odwiedzenia pierwszego takiego biura w Polsce. Służymy fachową, pełną weryfikacją każdej sprawy. Podczas spotkania z profesjonalnie przygotowanym doradcą dowiecie się Państwo na jaką pomoc możecie liczyć. Podczas tej samej wizyty będziecie Państwo również mogli nawiązać współpracę z KOR .

Zapraszamy także wszystkie osoby, które poszukują możliwości zarówno dodatkowego zarobkowania, jak i tych którzy chcieliby sprawdzić się w nowej branży traktując współpracę z KOR o charakterze podstawowego źródła utrzymania.

Nawiązujemy współpracę zarówno z osobami z doświadczeniem w branży jak i z tymi, którzy są otwarci na nowe doświadczenia.

Wyrok na korzyść Klienta KOR! 30.04.2013

Pani Katarzyna zgłosiła się do Kancelarii Odszkodowawczej Rubikon w dniu 30.09.2012 r. ze swoją sprawą odszkodowawczą. Jej szkoda osobowa, której doznała w wyniku wypadku komunikacyjnego była już przedmiotem postępowania likwidacyjnego. Poprzedni profesjonalny pełnomocnik przy orzeczonych 2% trwałego uszczerbku na zdrowiu poszkodowanej uzyskał od ubezpieczyciela kwotę 2.500 zł, uznając jednocześnie sprawę za zamkniętą. KOR odwołał się od dotychczasowej decyzji, a odpowiedzią ubezpieczyciela była propozycja ugody, która w ocenia naszych prawników była jednak nieadekwatna do doznanych przez poszkodowaną obrażeń ciała. Sprawa trafiła na drogę sądową, czego rezultatem był wyrok z kwietnia 2013 r. zasądzający dopłatę kwoty 2.000 zł zadośćuczynienia oraz odsetki z za zwłokę ubezpieczyciela.